Menu
Ambrogio e Giovanni Folonari Tenute

Folonari nel Mondo

America Meridionale

Brasile

CANTU IMPORTADORA
Felipe Cesca, Emil Lecamp
https://cantuimportadora.com.br/
felipe.cesca@cantuimportadora.com.bremil@cantuimportadora.com.br

America settentrionale

Canada

BC/AL
CHRISTOPHER STEWART
Tyler Mackenzie
https://www.christopherstewart.com/en-ca/BC
Tyler@ChristopherStewart.com

QUEBEC
Peter Mielzynski Agencies/ LCC vins & spiritueux
Yara Salame
https://www.lccvins.com/
YSalame@pmacanada.com

ONTARIO
THE CASE FOR WINE Robert, Ruben e Patricia
https://thecaseforwine.com/ robert@thecaseforwine.com
patricia@thecaseforwine.com

NB
Mesamarea
Ron Murphy
ron.murphy@mesamarea.ca

USA
KOBRAND CORPORATION

Home

Asia

GIAPPONE
SMILE Corporation
Natsumi Aoki
https://www.smilecorp.co.jp/business/wine/
aoki-n@smilecorp.co.jp

TAIWAN
Ascent Way
Limei
www.ascentway.com.tw
limei@ascentway.com.tw

THAILANDIA
Suriyaporn
Aman
aman@insafcompany.com

MALESIA
Tong Woh
Aman
https://www.tongwohgroup.com/
aman@insafcompany.com

CINA/HK
Clem Wines
Paolo Clemente
clem511@outlook.com

COREA DEL SU
VINO PARADISE
Nakmi Choi
https://www.paradise.co.kr/en/business/vinowinelist?pageIndex=3
nakmi@choisconsulting.com

Europa

GERMANIA
ANTONINI Agenzia
Alessio, Marco e Catia

Home

info@antonini.srl

SVEZIA
TERRIFIC WINE
Andreas Karlsson

Home

terrificwines.se

NORVEGIA
NORTH WINE AND SPIRIT
Jan Oluf Skarpnes
https://www.northwineandspirits.com/
janoluska@gmail.com

FINLANDIA
NORDALCO
Joachim
https://www.nordalco.fi/
joachim.kurten@nordalco.fi

DANIMARCA
Eric Sorensen Vin
kundeservice@eriksorensenvin.dk
https://www.eriksorensenvin.dk/
https://www.eriksorensenvin.dk

OLANDA
HEEREN VAN HEUSDEN
Annella Groeneveld

Home

info@heerenvanheusden.nl

BELGIO
AGENZIA BRAIVE
Serena, e Patrice Braive
https://robertbraive.business.site/
info@robertbraive.be

IRLANDA
ITALICATESSEN
https://www.italicatessen.ie/

UK
VINISSIMO
Chantal & Paul Picotto
https://www.vinissimo.co.uk/
chantal@vinissimo.co.uk

AUSTRIA
VINORIBIS
https://www.vinoribis.at/

NEURURER
CHRISTIAN NEURURER
https://www.wein-neururer.at/
info@neururer.cc

SVIZZERA
MOVENPICK
Esther Bucher
https://www.moevenpick-wein.com/de/
https://www.moevenpick-wein.com/de/

CANETTI SA
Matteo Renoux
https://www.tivinum.ch/
canetti@canetti.ch

Divino-RUTISHAUSER
Marcella Oggiano

Startseite

www.divino.ch

CIPRO
Twowinemerchants Dimos
http://www.twowinemerchants.com/
dimos@twowinemerchants.com

ALBANIA
B&S Distribution
Bujar Muzhaqi
bswinedistribution@gmail.com

REPUBBLICA CECA
WINE PASSION
Vránek Miloš

Vína, která si zamilujete

shop@winepassion.cz

POLONIA
FESTUS
Piotr Zastróżny
https://festus.pl

LITUANIA
SIAVIA
Giedre
giedre@mcc.lt

UCRAINA
PE Shevchenko
S.A Svetlana Tsybak
ukwineimport@gmail.com

RUSSIA
JOIA (Nesco Spb)
Jiulia Ivanova
https://joia.ru/
jivanova@nescospb.ru

Oceania

AUSTRALIA
ERGO WINES (NSW Australia/Sydney)
Jeremy Willcox
https://ergowines.com.au/
jeremy@ergowines.com.au

Il passaggio standard del Lorem Ipsum, utilizzato sin dal sedicesimo secolo

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.”

La sezione 1.10.32 del “de Finibus Bonorum et Malorum”, scritto da Cicerone nel 45 AC

“Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem. Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur? Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur?”